GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Parti porslin 9053243
nr 905 3243
Parti porslin
Kina
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 augusti 2014
kl 19:48:56
10/8 00:08:55
150 kr
11/8 18:29:20